Kızıl Ejder izle

3,215 izlenme

FİLM DETAYLARI

Son düzenlenme: 4 sene önce
Kızıl Ejder izle

Will, FBI’da çalışan birisidir. Katilleri yakalamakla görevlidir ve bu işten son derece sıkılmıştır. Yıllarca bu görevi yaptıktan sonra artık emekli olup biraz dinlenmek istiyordur. Tam emekli olacağı sırada esrarengiz bir vaka önü çıkmıştır. Şehirde katliam yapan bir canavar olduğu düşünülen seri katil piyasayı çıkmıştır. Bu seri katile takılan takma isim ise Kızıl Ejderha’dır. Çünkü bir ejderha kadar canidir.

Bir sürü insanı katlettikten sonra Reba ismindeki genç bir kıza göz dikmiştir. Kan istiyordur. Will, görevi kabul etmiştir ve bu katilin peşine düşüp son damlasına kadar yakalamayı istiyordur. Gerekirse mahkum olmuş eski seri katiller ile işbirliğine girecektir. Çünkü bu katilin halinden ancak bir katil anlayabilir. Bu suçlu yakalanmak için seferber edilen polis servisi katili yakalayabilecek mi?

Bir katil filmi olan Kızıl Ejder filmi Red Dragon yabancı ismiyle piyasa sürülmüştür. Suç, Gerilim türü filmler arasında girmektedir. Anthony Hopkins , Edward Norton gibi ünlü Hollywood oyuncuları mevcuttur.

Tür: Gerilim, Suç

Yapım: 2002 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 7.2 /10

Yönetmen: Brett Ratner

Oyuncular: Anthony Hopkins , Edward Norton , Ralph Fiennes , Harvey Keitel , Mary-Louise Parker

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kızıl Ejder izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ibrahim - 3 sene önce demiş ki:

    şu reklamsız site için çok teşekürler elinize sağlık her gün ziyaret edceğim